aktualnosci

Seminarium OSD: Jak zacząłem pisać własny CMS i nie rzuciłem go po poznaniu Drupala i MODx

( 2013-05-15 14:32:30 Leszek Borzemski )

Jak zacząłem pisać własny CMS i nie rzuciłem go po poznaniu Drupala i MODx - to temat wystąpienia kolegi Pawła Abramowicza w ramach otwartych seminariów koła Online Systems Developers, które będzie miało miejsce 16 maja 2013 o godz. 19:00 w s. 225 B-4.

Kolega Abramowicz zaprezentuje system zarządzania treścią Contool oraz podzieli się doświadczeniem nabytym podczas jego tworzenia.

Prelegent jest studentem Informatyki na Wydziale Informatyki i Zarządzania PWr.

Ma pięcioletnie doświadczenie w programowaniu systemów webowych.

Serdecznie zapraszamy!

inż. Mateusz Spychaj prezes koła OSD