Szkolenie IBM

( 2014-03-02 16:48:30 Leszek Borzemski )

Zachęcamy  studentów  III  roku  studiów  licencjackich/inżynierskich  oraz studentów  I  i  II  roku  uzupełniających studiów magisterskich do wzięcia udziału  w  programie  Corporate Readiness Certificate.

Projekt realizowany jest  przez  Politechnikę  Wrocławską oraz partnerów ze środowiska biznesu: IBM,  ING  Bank  Śląski oraz ING Services Polska. Celem CRC jest stworzenie spójnych obszarów kształcenia, które najzdolniejszym i najbardziej aktywnym studentom   umożliwią   szybszy   rozwój,   zdobycie  przedmiotowej  wiedzy praktycznej   oraz   wykształci  umiejętności  funkcjonowania  w  złożonym, nowoczesnym   środowisku  biznesowym.  Najlepszym  studentom  zaproponowane zostaną płatne praktyki i staże w firmach.

Kursy planowane na semestr letni  2013/14 na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej:

• Administracja Windows na x86: wprowadzenie do tematyki administracji systemu Windows Server wprowadzenie do ITIL pod kątem zarządzania systemami wiedza teoretyczna i praktyczna dotycząca Windows Core (zarządzaniepamięcią, siecią, wirtualizacją) zapoznanie z narzędziami XenServer, VMware ESX, Citrix,
  • Administracja WebSphere Application Server: podstawy administracji serwera WASwdrażanie topologii serwera (integracja usług, klastry, wysoka dostępność, etc) narzędzia zarządzające dla serwera, usuwanie problemówpodstawy specyfikacji JEE

Kursy  prowadzone  są  w  języku  angielskim,  rozpoczynają  się  i  kończą egzaminem.

Egzamin  kwalifikacyjny  będzie  miał  formę  testu  z  języka angielskiego (poziom intermediate) oraz podstawowych zagadnień IT.

Chcesz wiedzieć więcej? Przyjdź na spotkanie informacyjne oraz egzamin

SPOTKANIE INFORMACYJNE: Spotkanie informacyjne -  7/03/2014 godz. 12:15 sala 329 A-1

EGZAMIN: Egzamin - 13/03/2014 godz. 17:05 sala 22 C-3

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z pracownikiem IBM: hanna.lawniczak@pl.ibm.com